Zoeken

Vergelijken

Veilig

Vertrouwd

Pro Hair Styler 5-in-1 - Föhn, krultang, stijlborstel, volumizer en ionisator

    Levertijd:
  • 1-2

  • Verzendkosten:
  • € 4.95

  • EAN Code:
  • 3857500095305

Omschrijving:

5-in-1 PRO HAIR STYLER¬†is een unieke √©√©n-stap f√∂hn en styler met Ionic Technology die in √©√©n stap een prachtig volume en een schitterende glans aanbrengt in het haar. De unieke ovale borstel maakt steil haar glad terwijl de afgeronde randen snel volume cre√ęren bij de wortel en prachtige volle krullen aan de uiteinden in √©√©n beweging, voor salonresultaten thuis!Dit is een unieke 5 in 1 Pro Haarstyler Ionisator & F√∂hn & Haarkrultang & Stijltang & Volumizer!Ionische volume & shine technologieIn plaats van te werken met een onhandige f√∂hn en krulborstels terwijl je probeert een kapsel te maken en je haar te drogen, is er nu een 5-in-1 ionisator en f√∂hn en krultang en stijlborstel en volumizer; alles in √©√©n. Styling en jouw haar drogen was nog nooit zo eenvoudig. De Pro Hair Styler beschikt over ionische technologie die bekend staat om haar ongelooflijke glans en gladheid te geven. In contact met het haar werken de ionische deeltjes in op beschadigd haar, helpen ze glad te strijken door statische elektriciteit te verminderen en de glans van het haar aanzienlijk te verbeteren.Drogen, krullen, steilen en volume cre√ęren met √©√©n borstel1000 Watt vermogen zorgt voor precies de juiste warmte om jouw haar in enkele minuten te drogen en te stylen. Doordat dit minder tijd kost, beschadigt je haar minder door de hitte. Je kunt kiezen uit 3 snelheden en 2 warmte-instellingen (koel - laag - hoog) voor flexibele styling.Het snoer is 360¬į draaibaar zodat je onder elke hoek jouw haar gemakkelijk in model kunt brengen. De Pro Hair Styler f√∂hnborstel is voorzien van Toermalijn Technologie en een ionengenerator om de conditie van het haar te bevorderen, gladder te maken en te laten glanzen terwijl het kroezen en statisch haar vermindert.De keramische coating helpt het haar te beschermen tegen te veel styling met een gelijkmatige warmteverdeling die het haar snel binnendringt en van binnenuit droogt.Hoe gebruikt u de Pro Hair Styler 5-in-1?Voor sneller resultaat, zorg voor handdoekdroog haar. Borstel het vochtige haar en verdeel het haar in hanteerbare delen. Voor prachtig gladde resultaten plaats je het apparaat dicht bij de wortels en beweeg je¬†naar de uiteinden.Voor weerbarstig onhandelbaar haar plaats je de borstel onder het haar, dicht bij de wortels, en rol je¬†het apparaat naar de uiteinden uit. Voor extra lift houdt u de borstel 2 tot 3 seconden dicht bij de wortels.Om de uiteinden naar binnen te krullen, plaatst u de volumizer onder de uiteinden en houdt je deze 2 tot 3 seconden vast voordat je het apparaat naar binnen draait. Om de uiteinden naar buiten te krullen, plaats je de volumizer over de uiteinden, houdt je deze 2 tot 3 seconden vast en draai je het apparaat naar buiten. Zodra jouw haar in het gewenste model zit, kan je het haar nasprayen met een haarlak.Inhoud pakket:- Pro Hair Styler 5-in-1- GebruiksaanwijzingSpecificaties:- Vermogen: 1000W- Spanning: 220V - 50/60Hz- Temperatuurinstellingen: Cool/Low/High- Lengte snoer (360C draaibaar): 2 meter- Kleur: Zwart - Goud- Materiaal borstel: volledig keramiek-¬†Ionentechnologie: Ja- Keramische verwarmingselementen: Ja- Temperatuurinstellingen: Ja- Haartype: Vooral geschikt voor alle haartypes- Flexibele roterend snoerr: Ja- Koude-luchtmodus: Ja- Aantal snelheden: 3- Aantal warmtestanden: 2 (3de stand is koud)- Maximale temperatuur: 200 ¬įC

Webwinkel: actie.deals
Van: € 69.00
Voor: € 34.50
Korting: € 34,50 (50%) Bekijk Aanbieding

Meest bekeken alle deals

Calming Comfort Hoeslaken

Calming Comfort...

Van: € 14.95
Voor: € 9.95

Meer informatie
Kinderbed donkergrijs vouwbaar

Kinderbed...

Van: € 129.95
Voor: € 59.95

Meer informatie
Herzberg Multifunctioneel droogrek HG5015

Herzberg...

Van: € 79.95
Voor: € 49.95

Meer informatie
Herzberg 12-delige pannenset HG-1241 incl. glazen deksels

Herzberg 12 delige...

Van: € 99.95
Voor: € 59.95

Meer informatie
Comfy Pillow - Ergonomisch beenkussen

Comfy Pillow ...

Van: € 34.95
Voor: € 14.50

Meer informatie