Zoeken

Vergelijken

Veilig

Vertrouwd

TNSLIFT 60 - antirimpelcrème voor gezicht & lichaam

    Levertijd:
  • 1-2

  • Verzendkosten:
  • € 4.95

  • EAN Code:
  • 8437019904111

Omschrijving:

Gebruik TNSLIFT 60 voor een natuurlijke facelift en lichaamsverstevigingNaarmate je ouder wordt, verslapt de huid van het gezicht, nek en lichaam. TNSLIFT 60 is een anti aging behandeling die zorgt voor een gladdere, stevigere en jonger uitziende huid. Je kunt dit unieke product voor huidverjonging dagelijks gebruiken op je gezicht, hals, armen, benen en borst.Waarom heb jeTNSLIFT 60 nodig?De huid verliest productie van elastine en collageenElastine geeft huidelasticiteit. Collageen helpt de huid haar structuur en stevigheid te behouden. Zowel de productie van elastine als collageen neemt af naarmate mensen ouder worden.Verlies van bindweefselsHet bindweefsel dat onze botten, kraakbeen en organen ondersteunt, wordt ook zwakker. En terwijl dit ondersteunende netwerk verzwakt, neemt ook de huid rond deze weefsels af.LichaamsvetVeroudering heeft ook invloed op de vetverdeling in het lichaam. Wat ooit relatief gelijkmatig in het lichaam was verdeeld, kan gaan klonteren en de zwaartekracht doet de rest.UV stralingDoor UV-straling kan collageen sneller afbreken dan bij normale veroudering. Het doet dit door de middelste huidlaag (dermis) te penetreren, waardoor de abnormale opbouw van elastine wordt veroorzaakt.Hoe werkt TNSLIFT 60?De volgende ingrediënten van TNSLIFT 60 bevorderen de natuurlijke elasticiteit van de huid. Deze formule bevat silicaatmineralen die een tijdelijke laag op de huid vormt en zo zorgt voor een onmiddellijk zichtbaar resultaat.TENS UP ComplexEen innovatief actief ingrediënt met een liftend en verstrakkend effect. Het combineert liftende werking met anti-verouderingsactiviteit, omdat het de collageenproductie verhoogt voor onmiddellijke verbetering van de huid.Niacinamide PC (vitamine B3)Voor een vlekkeloze, veerkrachtige huid en een stralende teint.HyaluronzuurHet helpt de huid te hydrateren en fijne lijntjes en rimpels te verminderen.Avocado-olieHydrateert de huid, beschermt de huid tegen ultraviolette straling en beschermt tegen huidbeschadiging.Je begint met de voorbehandeling van het lichaam. Gebruik de huidverzachtende scrubformule met of zonder water, om onzuiverheden en dode huidschilfers voorzichtig te verwijderen en jouw huid op te frissen. Dankzij de diepe werking zorgt deze voorbehandelingsformule dat de Body Repair Treatment maximaal zijn werk kan doen. Deze ultralift formule helpt om de huid strakker te maken en de huid te liften.TNSLIFT 60 geeft onmiddellijk resultaat en zorgt op langere termijn zelfs voor een permanente verandering  en versteviging van de huid.Inhoud pakket:- TNSLIFT 60 Pre Treatment 200ml- TNSLIFT 60 Advanced Body Repair Treatment 200 mlSpecificaties:Gebruik TNSLIFT 60 Pre Treatment:Breng aan op de vochtige huid met ronddraaiende bewegingen om de verwijdering van dode huidcellen te bevorderen. Spoel af met lauw water en dep voorzichtig droog. Ga verder met de geavanceerde Body Repair behandeling.Gebruik TNSLIFT 60 Advanced Body Repair TreatmentBreng dagelijks aan op een droge en schone huid. Doe een parelmoerachtige hoeveelheid op de te behandelen delen van het lichaam, zoals de nek, armen, of benen. Masseer in een cirkelvormige opwaartse beweging gedurende 1 minuut of tot de crème volledig geabsorbeerd is. Voor het beste resultaat breng je het product aan na het gebruik van de Pre Treatment.Cosmetisch product voor uitwendig gebruik. Buiten het bereik van kinderen bewaren. Beschermd tegen licht en warmte bewaren, vanwege de natuurlijke ingrediënten. De met een *  gemarkeerde ingrediënten op de verpakking zijn van biologische oorsprong.

Webwinkel: actie.deals
Van: € 39.95
Voor: € 16.50
Korting: € 23,45 (59%) Bekijk Aanbieding

Meest bekeken alle deals

Perfect Insoles 3D - 3-laags inlegzolen

Perfect Insoles 3D ...

Prijs: € 14.95

Meer informatie
Airfryer & Oven in-1 - 1800W - 12L

Airfryer & Oven in...

Van: € 179.95
Voor: € 79.95

Meer informatie
Comfy Pillow - Ergonomisch beenkussen

Comfy Pillow ...

Van: € 34.95
Voor: € 14.50

Meer informatie
Gotham Steel Crisper Tray - Frituurset voor in de oven

Gotham Steel...

Van: € 39.50
Voor: € 19.50

Meer informatie
Keukenmachine 1300W Zwart - Mixen, kneden en kloppen

Keukenmachine 1300W...

Van: € 139.95
Voor: € 69.95

Meer informatie